Forum dyskusyjne pasjonatów inwestycji – dla wszystkich którzy interesują się inwestycjami europejskimi. Znajdziesz tutaj ciekawe dyskusje, zawsze interesujące tematy. Już dziś napisz do nas i podziel się swoimi opiniami.

Nie jesteś zalogowany na forum.

kostek
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-06-18
Liczba postów: 65

Odp: Narzędzia podatkowe

Dzień dobry. Poszukuję odpowiedniego narzędzia podatkowego. Czy korzystacie może z jakiś programów do tworzenia dokumentacji podatkowych i moglibyście cokolwiek w tym zakresie polecić? Będę ogromnie wdzięczna za pomoc. Trzymajcie się pozdrawiam i z góry dziękuję.

Offline

Pomarańcz
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-03-07
Liczba postów: 124

Odp: Narzędzia podatkowe

Cześć. Darmowe narzędzia na ogół się nie sprawdzają. To wiem na pewno. Myślę, że znacznie lepiej by było, gdybyś pomyślała nad tym, aby wykupić sobie jakiś program lub podjąć współpracę z kimś doświadczonym w zakresie księgowości. Pa

Offline

siatkówka
Użytkownik
Lokalizacja: Bolesławiec
Data rejestracji: 2015-04-02
Liczba postów: 44

Odp: Narzędzia podatkowe

Witaj. ja niegdyś miałam podobny problem. też poszukiwałam dobrego programu, najlepiej darmowego, ale szybko przekonałam się, że to co darmowe, to hmm.. nie do końca dobre. Polecam ci wziąć pod uwagę program płatny, znajdziesz go na stronie https://dokumentacjepodatkowe.pl/. Myślę, że warto przemyśleć tą opcję, ze względu na skuteczność programu.

Offline

OB-One
Użytkownik
Lokalizacja: Gdańsk
Data rejestracji: 2015-04-02
Liczba postów: 21

Odp: Narzędzia podatkowe

Witam. Potwierdzam skuteczność tego programu. Sam wykupiłem sobie dostęp do tego narzędzia online. Przyznaję, że z łatwością wprowadza się dane, a wszystko jest automatycznie. Jak dla mnie to był najlepszy wybór niegdyś.

Offline