Forum dyskusyjne pasjonatów inwestycji – dla wszystkich którzy interesują się inwestycjami europejskimi. Znajdziesz tutaj ciekawe dyskusje, zawsze interesujące tematy. Już dziś napisz do nas i podziel się swoimi opiniami.

Nie jesteś zalogowany na forum.

gracja
Użytkownik
Data rejestracji: 2016-03-01
Liczba postów: 34

Odp: Światło led – opinie

Hej! Ostatnimi czasy bardzo interesuje mnie temat instalacji oświetlenia. Spowodowane jest to tym, iż zastanawiam się nad oświetleniem ledowym schodów w moim domu. Znalazłam fajny sklep internetowy, tutaj możecie zapoznać się z ich ofertą: http://www.gitmarket.pl/oswietlenie-wewnetrzne/. Jak widać możliwości jest wiele. Znacie ten sklep i czy możecie mi coś polecić w temacie oświetleń?

Offline

kostek
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-06-18
Liczba postów: 66

Odp: Światło led – opinie

Witaj. Bardzo dobrze znam ten sklep, ponieważ kupowałem u nich kilka latarni do mojej firmy, aby oświetlić duży parking. Produkty są bardzo dobrej jakości, więc śmiało możesz u nich zamawiać bez żadnych obaw. Do domu razem z żoną zdecydowaliśmy się na wybór opraw sufitowych led i nie żałujemy. Są przede wszystkim bardzo energooszczędne no i prezentują się bardzo stylowo.

Offline

Pomarańcz
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-03-07
Liczba postów: 124

Odp: Światło led – opinie

Hej. Oświetlenie ledowe to naprawdę bardzo dobry pomysł. Obecnie większość osób właśnie z takiego korzysta. Na stronie sklepu, który podałaś możesz znaleźć więcej informacji o tego typu oświetleniach: http://www.gitmarket.pl/zrodla-swiatla-led/ – jak widzisz wybór jest bardzo duży, więc na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Offline